ŞimşekEge Etiket ve Matbaa Ltd.Şti. Etiket | ŞimşekEge Etiket
Ana Sayfa Karton Etiketler Deri Etiketler Dokuma Etiketler Akmaz Etiketler Barkodlu Etiketler Pvc Plastik Etiketler Transfer Etiketler Metal Aksesuarlar - Dugmeler Dijital Baski Urunleri Matbaa Hizmetleri

Hakkımızda


Şimşek-Ege, 25 yılı aşkın tecrübesi ile Tekstil, Konfeksiyon ve diğer sektörlere; etiket, matbaa ürünleri, metal düğme ve perçin konularında hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet bilinci ile sipariş alımından,  kalıp,  baskı,  kesim,  kalite  kontrol,  paketleme  ve   sevkiyat adımlarını tamamen kendi bünyesinde ISO 9001:2000 kalite anlayışı ile ve elektronik bilişim (ERP) tekniklerini kullanarak takip etmektedir.Klasik, Dijital, UV ofset, tabaka ve rulo serigrafi, rotary, sıcak, soğuk ve frekans  baskı,  sıcak  transfer,  dokuma,  sıvama  kalıpları  ile  eksantrik baskı vb. her  türlü  teknolojik  baskı tekniklerini  ve  destek  aksesuarları kullanmaktadır. Dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin  ihtiyacını hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılayabilmektedir.

Firmamız Avrupa ve Amerika’daki bir çok uluslararası perakende ve mağazalar zincirlerinin Türkiye ve dünyadaki onaylı etiketçisi olan firmamız ayrıca yerli  ve  yabancı  bir  çok  müşterimizin  kendi  markaları  içinde,  tasarımve grafik  hizmetleri vererek  ürün geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Dünya çapında kaliteli ve rekabetçi bir etiket ve matbaa firması olmayı hedefleyen Şimşek-Ege son 10 yıl içinde Türkiye’nin birçok şehrine, Çin’den Amerika’ya, Rusya’dan Kuzey Afrika ülkelerine kadar onlarca ülkeye ihracat yapan, ürün yelpazesi ile rakipsiz, kalite ve hizmet anlayışı ile aranan bir firma olmuştur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tekstil ve konfeksiyon yan sanayisi olarak etiket, metal düğme ve perçin imalatında takım çalışmasının önemine vakıf çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti   için  ilk   seferde ve her   seferde   kaliteli,   zamanında ve uygun fiyatla  ürünler sunmak;

Tedarikçilerimizle karşılıklı  faydalı  ilişkiler kurarak, eğitim çalışmalarımızla personel kalitemizi sürekli iyileştirmek.

Çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlığını ve çalışma koşullarını iyileştirerek, tüm  kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, süreçlerimizi daima geliştirmek temel ilkemiz  ve taahhüdümüzdür.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

• Tüm sektörlere hitap edebilen dünya çapında büyük ve kaliteli bir baskı merkezi haline getirmek.
•  Müşteri memnuniyetini devamlı ölçerek, kalite, termin, fiyat ve servis  konularında sürdürülebilir bir gelişme sağlamak.
• Çalışanlarımızın eğitim seviyesini sürekli yükselterek, şirketimizin verimliliğini  ve karlılığını dünya standartlarının üstüne çıkarmak.
• Çalışanlarımızın çalışma şartlarını, sosyal statülerini, ülke şartlarının el verdiği en üst düzeye çıkarmak.
• Çevreye zarar vermeden tüm kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, tedarikçilerimizle, resmi ve sosyal tüm kurumlarla faydalı ilişkiler kurmak.
• Dünyanın çeşitli ülkelerinde stratejik ortaklarla işbirliği yaparak dünya çapında  örgütlenmek.

KALİTE BELGELERİMİZ

•  ISO 9001:2000 Kalite Belgesi
•  Öko-Tex Standart 100
• FSCFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress