Şimşek EGE

Hakkımızda

Şimşek-Ege, 35 yılı aşkın tecrübesi ile tekstil, konfeksiyon ve diğer sektörlere; etiket, matbaa ve paketleme konularında hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet bilinci ile sipariş alımından, kalıp, baskı, kesim, kalite kontrol, paketleme ve sevkiyat adımlarını tamamen kendi bünyesinde ISO 9001:2015 kalite anlayışı ile ve elektronik bilişim (ERP) tekniklerini kullanarak takip etmektedir. Klasik, Dijital, UV ofset, tabaka ve rulo serigrafi, rotary, sıcak, soğuk ve frekans baskı, sıcak transfer, dokuma, rfid baskı vb. her türlü teknolojik baskı tekniklerini ve destek aksesuarları kullanmaktadır. Dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyacını hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılayabilmektedir.
Firmamız Avrupa ve Amerika’daki bir çok uluslararası perakende ve mağazalar zincirlerinin Türkiye ve dünyadaki onaylı etiketçisi olan firmamız ayrıca yerli ve yabancı bir çok müşterimizin kendi markaları içinde, tasarım ve grafik hizmetleri vererek ürün geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Dünya çapında kaliteli ve rekabetçi bir etiket ve matbaa firması olmayı hedefleyen Şimşek-Ege son 10 yıl içinde Türkiye’nin birçok şehrine, Çin’den Amerika’ya, Rusya’dan Kuzey Afrika ülkelerine kadar onlarca ülkeye ihracat yapan, ürün yelpazesi ile rakipsiz, kalite ve hizmet anlayışı ile aranan bir firma olmuştur.
Şimşek EGE

35 Yılı aşkın bir süredir nasıl daha iyisini yapabiliriz düşüncesiyle ilerlemeye devam ettik.

Çevreye Duyarlı

Faaliyetlerimizin çevresel etkilerini düzenli olarak yeniden değerlendiriyor ve önleyici tedbirler alıyoruz.

İnsan Odaklı

İnsan, çalışan sağlığına ve çevreye zarar vermemek adına gerekli eğitim ve belgelendirme faaliyetlerini sürdürüyoruz.

Geri Dönüşüm

Atık malzemelerin üretimden sonra veya tüketimde geri dönüşümü, doğaya geri dönüş anlamına gelir, Şimşek Ege olarak Doğaya zarar vermeyen bu tür geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıyoruz.

Bu web sitesi çerezleri bilgisayarınızda saklar. Gizlilik Politikası